Skip to content Skip to footer
80808080
Od roku
semato_o-nas_partner-pro-servis
semato_servis-stroju
O nás

Váš spolehlivý partner pro servis strojů CNC

Jsme společnost s dlouholetou zkušeností v oblasti servisu strojů CNC. Od roku 2016 poskytujeme špičkové služby oprav, údržby a zabezpečení strojů od renomovaných výrobců, včetně firem ZPS, Tajmac-zps a mnoha dalších. Naše přístupnost, odbornost a nasazení jsou zárukou spolehlivosti, které můžete důvěřovat.

Klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho specifickým potřebám. Nejenže poskytujeme širokou škálu standardních služeb, ale rádi se přizpůsobujeme vašim požadavkům a přinášíme inovativní řešení pro optimalizaci výkonu vašich strojů. S námi budete mít jistotu, že vaše stroje budou v bezpečí a v provozuschopném stavu, ať už jde o preventivní údržbu, opravy nebo modernizace.

Naše služby

Široké spektrum služeb pro vaše stroje

Nabízíme široké spektrum profesionálních služeb pro údržbu, opravy a optimalizaci vašich strojů CNC. Jsme tu pro vás od roku 2016 a s více než desetiletou zkušeností v oboru vám můžeme garantovat spolehlivost a kvalitu. 

kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte a kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli profesionální služby a zabezpečili bezproblémový chod vašich strojů CNC.

Lukovské 142763 16 Fryšták

Kontaktujte nás pro spolehlivé řešení!